Gerekli Belgeler


İL YARIŞMA TALİMATLARI VE USÜLLERİ


İL TEMSİLCİSİ İL BİRİNCİLİĞİ RAPORU

TOPLU SEYAHAT BİLDİRİM FORMU

TERFİ DİLEKÇESİ

PRATİK YOL TAKİBİ

EK 1 TAAHHÜT BELGESİ

MÜSABAKALARDA İBRAZ EDİLECEK BELGELER

OKULLAR AVANS DİLEKÇE

SEYAHAT TAAHHÜT BELGESİ (18 YAŞINDAN BÜYÜKLER İÇİN

VELİ İZİN BELGESİ (18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER İÇİN)

OKUL SPORLARI YÖNETMELİĞİ

SEYAHAT YÖNERGESİ

ARAÇ KİRALAMA İLE GİDECEK KAFİLELERE DAİR

       İL DIŞINA ÇIKACAK TAKIM VE FERDİ SPORCUSU OLAN OKULLARIMIZ SPORCU ÖĞRENCİLER İÇİN EKTE YAYINLANAN SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KAFİLELERİ SEYAHAT YÖNERGESİNDE YAYINLANMIŞ OLAN  VELİ MUVAFFAKATNAME BELGELERİNİ HAZIRLAMAK VE SPORCU ÖĞRENCİLERİN VELİLERİNE  İMZALATMALARI VE OKUL İDARELERİNE ONAYLATMALARI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKTİRDE DOĞABİLECEK YASAL SORUMLULUK KAFİLE İDARECİLERİNE AİTTİR.

EK-6-SAĞLIK BİLDİRİM FORMU

Ek-6 Sağlık Bildirim Formu Okul Spor Faaliyetlerine katılacak öğrencilerin lisans kartı alabilmek ve müsabakalara katılabilmek için olmaz sa olmazı sağlık raporunun alınabilmesini kolaylaştıran bildirim formudur. Doktorların ilgili sporcu öğrenciye sağlık raporu vermek için veliden istediği taahhüt formu olarak da isimlendirilebilir.

NASIL KULLANILIR ?
Ek - 6 formu aşağıdaki linkten indirilip çıktısı alınır, öğrenci velisi tarafından doldurulup imzalandıktan sonra ilgili öğrenci aile hekimine yada doktora bu belge ile gönderilir... Aile hekimi bu belgeyi (ek-6) kendi arşivinde tutarak ilgili öğrenciye extra bir kağıtta sağlık raporu verir. Verilen sağlık raporu modülden alınan Ek-5 (Lisans Evrak Formu) formuna iliştirilir. (zımbalanır) İşlem bu kadar.

DİP NOT
Unutmayın Yukarıdaki Ek 6 Formu Sağlık Raporu yerine geçmez. Sadece doktora öğrenci velisi tarafından verilen sağlık bildirim formudur.


Lütfen Doktorlara İndirdiğiniz Ek-6 formunu arşivlerinde tutmaları gerektiğini hatırlatınız. İLETİŞİM BİLGİLERİ

TEL : (0378) 227 10 53 /  227 85 05

FAX : (0378) 227 10 35